تماس با ما

ایمیل

tez120120 {{at}} gmail.com

اگر فایلی در سایت مشاهده می کنید که برای شما می باشد، به دلیل رعایت حریم خصوصی نام نگارنده پایان نامه درج نمی شود و در فایل اصلی نام نگارنده اصلی قابل مشاهده است. (در فایل دانلودی نام نویسنده موجود است)

هیچ کدام از فایلهای داخل سایت به اسم سایت ما انتشار نمی یابد بلکه هر فایلی نویسنده ای دارد که نام نویسنده در فایل مورد نظر موجود است و به اسم نویسنده فایل انتشار می یابد.
مطالب ارایه شده در این سایت جنبه کمک درسی و کمک آموزشی داشته و صرفا برای استفاده در تحقیقات و پروژه های دانش آموزی و دانشجویی می باشد، لذا سپاسگذار خواهیم بود اگر تا حد امکان از منابع این سایت تنها در پیشینه و شکل گیری مبانی نظری تحقیق و مقاله خود استفاده نمائید.

پیگیری شکایت

محقق گرامی،
به اطلاع می رساند با توجه به اینکه فایل های پروژه و پایان نامه ارائه شده در سایت، از فایل های منتشر شده در اینترنت گردآوری شده اند، تا حد امکان تلاش گردیده است فایل ها با نام پدیدآورندگان آن ارائه شوند. لذا خواهشمندیم در صورتی که تمایلی به انتشار پایان نامه و پروژه خود در سایت ندارید از طریق ایمیل بالا با ما در تماس باشید تا هرچه سریعتر نسبت به پیگیری موضوع اقدام نمائیم.